Najem krótkoterminowy

 

Firma PREMIUM Słupsk to wypożyczalnia samochodów, która oferuje swoim Klientom wynajem aut krótkoterminowy, a więc na okres od 1 do 30 dni. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów prywatnych, jak i biznesowych, chcących szybko skorzystać z wysokiej jakości pojazdu – osobowego z manualną lub automatyczną skrzynią biegów albo busa 9-osobowego, pojazdu dostawczego czy też autolawety.

Biuro przy ul.Mickiewicza 11 funkcjonuje od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00 zaś w soboty od 10:00 - 13:00. Wydanie i przyjęcie auta w tych godzinach jest zupełnie darmowe, natomiast poza godzinami pracy biura jest to dodatkowy koszt +30zł. Wynajęty pojazd zwracamy w stanie zbliżonym do stanu w momencie jego wynajęcia oraz z indentycznym stanem paliwa.

Jak rezerwować?

Online: Nasza wypożyczalnia aut ograniczyła kwestie formalne do minimum i zadbała o to, aby proces rezerwacji był jak najmniej skomplikowany. Pamiętaj, aby mimo rezerwacji internetowej przynajmniej kilka dni wcześniej potwierdzić telefonicznie swoją rezerwację.

Telefonicznie: Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna – wystarczy skontaktować się z naszym biurem znajdującym się przy ul.Mickiewicza 11 w Słupsku (tel.507400666) i przedstawić swoje potrzeby – wybrać model pojazdu, określić terminy oraz miejsca odbioru i zwrotu, a także podać wszelkie dane, niezbędne do zrealizowania zlecenia. Pamiętajmy, aby przygotować niezbędne informacje, w tym:

  • imię i nazwisko,
  • adres zameldowania,
  • pesel i numer dowodu osobistego,
  • numer prawa jazdy,
  • w przypadku firm również nazwę i NIP firmy, wpis do ewidencji lub KRS.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.